Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Śmierć Grażyny Kuliszewskiej – nowe informacje / 10 czerwca 2019

Śmierć Grażyny Kuliszewskiej – nowe informacje / 10 czerwca 2019

Grażyna KuliszewskaJak informuje na swoim profilu facebookowym detektyw Weremczuk, który na zlecenie Czesława Kuliszewskiego prowadził prywatne śledztwo w sprawie zaginionej Grażyny Kuliszewskiej –  szczegółowe wyniki sekcji zwłok Grażyny Kuliszewskiej nadal nie zostały podane do publicznej wiadomości. Jednak jak podkreśla – detektywi z jego agencji dotarli do informacji, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla sprawy.

Wg ich ustaleń nieopodal domu, z którego miała wyjść Grażyna Kuliszewska odbywała się zakrapiana impreza. Uczestnikami byli m.in jej znajomi i jeden członek rodziny… Co najmniej jeden uczestnik imprezy pozostawał w wielomiesięcznym konflikcie ze zmarłą.

Wstępne wyniki sekcji mogą wskazywać na uderzenie tępym narzędziem lub uderzenie głową o tępą krawędź innego przedmiotu. Tego typu obrażenia mogą świadczyć o nieszczęśliwym wypadku bądź celowym działaniu.

Niezależnie od powyższego najbardziej istotną kwestią jest wyjaśnienie, czy w następstwie uderzenia w głowę Grażyna Kuliszewska zmarła, a jeśli nie, to czy została podjęta próba ratowania jej życia bądź działanie mające na celu pozbawienia jej życia (np duszenie) ⁉️

– W przypadku potwierdzenia przez Małopolska Policja powyższych ustaleń, może okazać się że za śmierć Grażyny Kuliszewskiej mogą odpowiedzieć co najmniej 3 osoby – pisze detektyw Weremczuk.

Detektyw podkreśla, że jego agencja zakończyła czynności detektywistyczne w terenie, a dalsze działania planują podjąć po oficjalnym komunikacie prokuratury w sprawie szczegółowych wyników sekcji zwłok.

 

Przypomnijmy

Grażyna Kuliszewska, 34 letnia kobieta pochodząca z Borzęcin zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia 2019 r. Jej ciało odnaleźli policjanci, którzy w czwartek 28 lutego przeszukiwali koryto rzeki Uszwicy w miejscowości Bielcza. W poniedziałek 4 marca 2019 r. w Krakowie odbyło się okazanie zwłok znalezionych w Bielczy. Najbliższa rodzina rozpoznała zaginiona kobietę. Pogrzeb tragicznie zmarłej kobiety odbył się 9 marca 2019 r. w Borzęcinie.

Jak na razie przyczyna zgonu kobiety nie została wyjaśniona.


IB / fb: Detektyw Weremczuk & Wspólnicy