Don't Miss
Home » Wiadomości » Sobotnie poszukiwania Grażyny Kuliszewskiej / Wytyczne dla uczestników akcji poszukiwawczej

Sobotnie poszukiwania Grażyny Kuliszewskiej / Wytyczne dla uczestników akcji poszukiwawczej

W najbliższa sobotę 2. lutego 2019 r. o godz. 9:00 znajomi oraz rodzina zaginionej Grażyny Kuliszewskiej organizują poszukiwania na terenie Borzęcina. Zbiórka wolontariuszy i służb zaangażowanych w poszukiwania odbędzie się na parking przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie. Poszukiwania będą prowadzone na obszarze kilkunastu kilometrów kwadratowych. W akcję zaangażowane są służby ratownicze i porządkowe. Wsparcia udziela Komenda Główna Policji w Warszawie, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, Urząd Gminy w Borzęcinie, Jednostki OSP z terenu gminy Borzęcin i powiatu brzeskiego, grupy poszukiwawcze, firmy i organizacje. Dodatkowo jak deklarują organizatorzy w poszukiwaniach może wziąć udział kilkaset osób.

Przypomnijmy: zaginiona Grażyna Kuliszewska (34 lata) wyszła z domu w Borzęcinie w piątek 4 stycznia 2019 r.  i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Na profilu Wójta Borzęcina Janusza Kwaśniaka można znaleźć szczegółowe wytyczne dla osób chcących jako wolontariusze uczestniczyć w akcji poszukiwania zaginionej Grażyny Kuliszewskiej. Ze względu na charakter poszukiwań, jak i liczbę uczestników konieczne jest ścisłe przestrzeganie wytycznych zawartych w komunikacie. Pozwoli to w bezpieczny sposób prowadzić działania poszukiwawcze.

Szczegółowe informacje o akcji dostępne są również na grupie: https://www.facebook.com/events/278989369449419/

IB / borzecin.pl