Don't Miss
Home » Wiadomości » Środki odurzające znalezione u dwóch młodych mężczyzn

Środki odurzające znalezione u dwóch młodych mężczyzn

policjaNie takiego finału przejażdżki ulicami Jadownik spodziewali się dwaj mieszkańcy gminy Brzesko.

W środowy wieczór 28 stycznia 2015 r. w Jadownikach policjanci brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym poruszało się czterech mężczyzn. W czasie kontroli uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie jednego z pasażerów. Kiedy policjanci zaczęli szczegółowo sprawdzać osoby, mężczyzna odrzucił od siebie trzymanego w dłoni papierosa, tzw. skręta. Późniejsze badanie testerem narkotykowym wykazało, że papieros zawiera niedozwolone prawem substancje odurzające – marihuanę. W chwilę po ujawnieniu pierwszej „porcji” narkotyku policjanci odkryli ukryte we wnętrzu pojazdu opakowanie z zawartością środka odurzającego; wynik testu również wskazał, że jest to marihuana.

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw określonych w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii funkcjonariusze Policji zatrzymali dwie osoby. Na parkingu policyjnym został zabezpieczony samochód, którym poruszali się mężczyźni.

KPP Brzesko

One comment

  1. Według naszego prawa to przestępstwo kwalifikuje się do „przestępstwa ze szczególnym okrucieństwem” ponieważ nie dość że posiadali spożywali to jeszcze na dodatek jechali samochodem :O
    No spoko grozi za to do 15 lat więzienia a pedofilii wsadzają na 5 , 7 , 10 lat
    Powiedzcie mi kto wyrządził większą krzywdę ?
    Na ludzki rozum którego brakuje ludziom ustalające nasze prawo !!!