Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Święty Mikołaj w asyście policjantów z wizytą u wychowanków Domu Pomocy Społecznej

Święty Mikołaj w asyście policjantów z wizytą u wychowanków Domu Pomocy Społecznej

Jak co roku z początkiem grudnia św. Mikołaj ma pełne ręce roboty. Szczególnie pamięta o tych, którzy na co dzień borykają się z różnymi problemami i trudnościami. Chcąc sprawić radość potrzebującym Święty Mikołaj w asyście policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku obdarowując ich prezentami.

Ogromna radość w oczach podopiecznych Domu Pomocy Społecznej to najlepszy dowód na to, że warto pomagać. Policjanci i pracownicy brzeskiej jednostki Policji już drugi rok wspomagają świętego Mikołaja i przygotowują prezenty dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP w Brzesku. Mikołaj z uwagi na ogrom pracy dopiero 12 grudnia 2019 roku mógł spotkać się z wychowankami. Do placówki przybył w asyście policjantów. Każdy otrzymał od Mikołaja upominek ze słodyczami i zabawkami. Do placówki trafiły też rzeczy codziennego użytku tj. ubrania, kosmetyki, środki czystości. Uścisków i zdjęć z ulubieńcem dzieci nie było końca.

Podczas wspólnego spotkania podopieczni mogli również obejrzeć sztukę „Królewna Śnieżka” wystawioną przez pracowników Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego w Krakowie. W przedstawieniu wystąpili również harcerze ze Szczepu Drużyn im. Bohaterów Września działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku. Święty Mikołaj dziękuje za asystę i dar serca, wszystkim, którzy przyczynili się do spotkania.

Galeria zdjęć <==

KPP Brzesko