Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Szkolenia z LGD

Szkolenia z LGD

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” ma przyjemność zaprosić na kolejne warsztaty organizowane w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. Całkowicie bezpłatne zajęcia adresowane są do WSZYSTKICH mieszkańców z obszaru działania LGD (tj. Gminy Radłów, Gminy Borzęcin, Gminy Dębno i Gminy Brzesko), a w szczególności do sołtysów, przedsiębiorców, Gospodarstw Agroturystycznych oraz Kół Gospodyń Wiejskich.
W najbliższym czasie odbędą się:

„Warsztaty z Tradycyjnego Pieczenia Chleba” – przybliżające kultywowaną przez gospodynie domowe z terenu LGD tradycję i technikę pieczenia chleba. Warsztaty zostaną zorganizowane w Izbie Chleba utworzonej dzięki wsparciu Oś 4 Leader w ramach działania „Małe Projekty” – Gospodarstwo Agroturystyczne „Stawówka” Przyborów 2a, 32-823 Szczepanów.
Terminy: 23 września 2011 r. (piątek) godz. 16.30
24 września 2011 r. (sobota) godz. 10.00

„Szkolenie z zakresu pozyskiwania środków na energię odnawialną” – prezentujące możliwości pozyskiwania dofinansowań na energię odnawialną. Szkolenie ma zachęcić także do ubiegania się o dofinansowanie działań w ramach Osi 4 Leader PROW 2007-2013 oraz do aktywizacji społeczności wiejskiej. Szkolenie odbędzie się w budynku Urzędu Miejskiego w Brzesku – Sala Obrad, ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko.
Termin: 7 października 2011 r. (piątek) godz. 16.30

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy, których można dokonywać mailowo: lgddebno@gmail.com lub telefonicznie: 14 68 58 788 / 14 68 46 666. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.kwartetnaprzedgorzu.pl, w Siedzibie Stowarzyszenia w Warysiu oraz Punktach Informacyjnych w Brzesku i Dębnie.

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”

PLAKAT