Nie przegap
Strona główna » Region » Tarnów-Mościce. Finał akcji „Smak Pomocy”

Tarnów-Mościce. Finał akcji „Smak Pomocy”

plakat_swieto_1_50szt-_poprawioneDwunastu kucharzy, uczestników programów TOP CHEF, MASTER CHEF i HELLS KITCHEN przyjedzie do Tarnowa, aby wesprzeć akcję charytatywną „Smak Pomocy”. Smakowite spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 4 października od 12 do 16 przy Centrum Sztuki Mościcie. Twarze znane z telewizyjnych programów kulinarnych będą gotować cztery dania dla publiczności. Pojawi się także olbrzymia patelnia o wymiarach 270 x 150 cm x 15 cm, na której będziemy gotowali 1000 porcji gulaszu.

„Smak Pomocy” to wspólna inicjatywa Radia RDN oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Zbieramy pieniądze na leczenie najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Zbiórki odbywają się poprzez aukcje internetowe, a kolejna możliwość wsparcia potrzebujących pojawia się właśnie w sobotę – mówi Mariusz Kuś, dyrektor promocji radia RDN – Gotujemy z gwiazdami Hell’s Kitchen, Top Chef i Master Chef wszystkich edycji które były i tych, które trwają. Z osób chyba najbardziej rozpoznawalnych pojawi się Maria Ożga, Daniel Hucik czy Sylwia Biały – dodaje.

Podczas finału będzie można również obejrzeć pokaz carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w warzywach i owocach. Zagrają także zespoły znane z programu „Demogramy” Radia RDN. Finał akcji odbywa się w ramach „Dni Mościc”. Imprezę poprowadzi serialowi Tomek z „M jak Miłość”, czyli Andrzej Młynarczyk. Zapraszamy.