Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Zabił żonę a później upozorował jej zaginięcie? Sprawa Czesława K. w UWAGA TVN

Zabił żonę a później upozorował jej zaginięcie? Sprawa Czesława K. w UWAGA TVN

Grażyna KuliszewskaW środę 7 sierpnia 2019 r. o godz 19.50 w programie interwencyjno-śledczym telewizji TVN – UWAGA TVN ponownie pojawił  się sprawa głośnego zabójstwa Grażyny Kuliszewskiej. Zaginięcie kobiety mocno poruszyło lokalną społeczność, która czeka na wyjaśnienie tajemnicy jej śmierci. 

Grażyna K. zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Czesław K. wynajął nawet prywatnego detektywa, by pomógł w jej poszukiwaniach. Dziś prokuratura stawia mężowi ofiary zarzuty w związku ze śmiercią kobiety.

– Czuję duży ból w sercu – mówił naszym dziennikarzom Czesław K., kiedy w lutym znaleziono zwłoki jego żony.

Grażyna K. wraz z mężem, Czesławem i dzieckiem na stała mieszkali w Anglii. Do Polski przyjeżdżali na święte i wakacje. Ostatnie święta Bożego Narodzenia spędzili jednak oddzielnie. Para miała kłopoty i Grażyna K. chciała rozwodu. Kobieta przyleciała do Polski 3 stycznia. Zaginęła jeszcze tej samej nocy. Jej ciało znaleziono dwa miesiące później w rzece.

– Przypominam sobie wszystko, co było dobre. Na razie jestem w szoku. Czuję duży ból w sercu. Dopiero teraz wszystko zaczęło do mnie docierać, że już nigdy się nie zobaczymy. Nie wiem jak sobie poradzę – mówił nam wtedy Czesław K.

Mężczyzna do poszukiwań żony zaangażował nawet prywatnego detektywa. Dziś detektyw opowiada, że jego były klient nie zawsze mówił prawdę a prokuratura stawia mężowi ofiary zarzuty.

Reportaż w środę 7 sierpnia 2019 r. o godz. 19.50.

Zapowiedź reportażu <==

ZABIŁ ŻONĘ I UPOZOROWAŁ JEJ ZAGINIĘCIE? „OD POCZĄTKU MÓWIŁ O NIEJ W CZASIE PRZESZŁYM” / reportaż wyemitowany 7 sierpnia 2019 r. w TVN <==

TVN / IB

4 komentarze

  1. Patologia, puściła Się z arabem

  2. Jeśli ją zabił, mam nadzieję że pójdzie siedzieć na długie lata

  3. Czesław Kuliszewski już za sam wygląd do kryminału powinien trafić.