Don't Miss
Home » Wiadomości » Zabójstwo w Gnojniku

Zabójstwo w Gnojniku

Informator brzeski - zabiła mężaAgata D, mieszkanka Gnojnika usłyszała zarzut zabójstwa. Podczas domowej awantury śmiertelnie ugodziła swojego męża nożem. Kobieta trafi na razie do tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Grozi jej dożywocie.

Oskarżona podczas posiedzenia sądu odmówiła składania wyjaśnień. Podtrzymała swoje zeznania, które złożyła wcześniej prokuratorowi. Najprawdopodobniej przyczyną rodzinnej sprzeczki były pieniądze. Kobieta miała mieć żal do swojego męża, że ten wypłatę przegrał na automatach do gry. Podczas sprzeczki, mąż zdaniem kobiety miał jej grozić nożem, który wyrwała z jego ręki, a następnie go nim ugodziła. 59 – latek zmarł na miejscu. Podejrzana przyznała się do stawianego jej zarzutu. Grozi jej dożywocie.


IB

Foto. Maciej Mazur

4 komentarze

  1. A czy wy wiecie jak to jest gdy miesiąc w miesiąc jednoręki bandyta zabiera wszystkie pieniądze ja nie mam zrozumienia dla takich co grają nie bronię morderczyni ale zaraz dożywocie

    • Tym ktorzy pochopnie wysuwaja wnioski na temat calej tej tragedii,zarowno jak i zdjecia ktore krazy miedzy ludzmi przydaloby sie wiecej pokory i modlitwy ktora z pewnoscia zostanie wysluchana.Czasu nie da sie cofnac ale takie wydarzenia powinny nam dac na wiele sposobow do myslenia,a zwlaszcza zeby nie mierzyc ludzi swoja miara! Zawsze po jakiejs tragedii nagle okazuje sie wszyscy wszystko wiedzieli,w takim razie dlaczego nikt nie reagowal,i nie staral sie pomoc? Wychodzi na to,ze czasem jednak moze byc juz za pozno..

  2. ooooooo tak od razu dozywocie ,macie wreszcie sensacje.To ze przegral kase na chleb rachunki czy bardzo drogi wegiel to nic Na pewno nie pierwszy raz tak sie zdrzylo i po prostu kobieta nie wytrzymala Tragedia dla calej rodziny

  3. Panie czuwaj nad Jego dusząi daj mu oglądać Twoje Oblicze, a tej kobiecie okaż swoje Miłosierdzie -|-