Don't Miss
Home » Wiadomości » Ankieta / Wyborcze preferencje mieszkańców Powiatu Brzeskiego w wyborach do sejmu

Ankieta / Wyborcze preferencje mieszkańców Powiatu Brzeskiego w wyborach do sejmu

Znamy termin wyborów parlamentarnych

Znamy termin wyborów parlamentarnych

Szanowni Państwo,

Już za nieco nieco ponad miesiąc – 13 października 2019 r. odbędą się wybory parlamentarne w których oddamy głosy na swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. 

Nasza redakcja zaprasza do udziału w ankiecie mającej określić wyborcze preferencje mieszkańców Powiatu Brzeskiego w nadchodzących wyborach do Sejmu RPp. Od soboty 7 września 2019 r. (start o godz. 12.00) co 72 godziny będziemy zamieszczać nowe ankiety z listami nazwisk poszczególnych komitetów wyborczych. Na listach znajduje się po 18 nazwisk oraz pole na którym będzie można zaznaczyć inne preferencje wyborcze lub brak zainteresowania glosowaniem w wyborach.

W okręgu do Sejmu RP nr 15 w skład którego wchodzą powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów wybranych zostanie 9 posłów. W wyborach do Senatu w okręgu nr 35 Tarnów obejmującym Tarnów oraz powiaty: dąbrowski, tarnowski wybrany zostanie 1 senator. Z kolei w okręgu nr 34 Bochnia obejmującym powiaty bocheński, brzeski, proszowicki, wielicki zostanie również wybrany 1 senator.

Przypominamy że ankieta ma charakter zabawy, dlatego też prosimy o nieoszukiwanie w głosowaniu (a takie przypadki w latach ubiegłych miały miejsce, niemniej wychodzi to dosyć szybko, a nikt nie chce chyba najeść się wstydu).

 

Ankieta / Na którego z kandydatów Konfederacji oddasz swój głos w wyborach do Sejmu

[poll id=”99″]

Ankieta / Na którego z kandydatów Konfederacji oddasz swój głos w wyborach do Sejmu

[poll id=”98″]

Ankieta / Na którego z kandydatów Koalicji Polskiej / PSL oddasz swój głos w wyborach do Sejmu

[poll id=”97″]

Ankieta / Na którego z kandydatów Koalicji Obywatelskiej / PO oddasz swój głos w wyborach do Sejmu

  [poll id=”96″]

Ankieta / Na którego z kandydatów Zjednoczonej prawicy / PiS oddasz swój głos w wyborach do Sejmu

 
[poll id=”95″]

W wyborach parlamentarnych w 2015 r. kandydaci PiS zdobyli w okręgu nr 15 sześć z dziewięciu mandatów poselskich. Wg szacunków PiS w nadchodzących wyborach może uzyskać w okręgu tarnowskim od 7 do nawet 8 mandatów poselskich.

Pełna lista kandydatów Zjednoczonej Prawicy dostępna jest w artykule: Lista kandydatów PiS w wyborach do Sejmu i Senatu w okręgu nr 15 <==

IB

6 komentarzy

  1. Agnieszka Sarlej

    Jarosław Sorys Brzesko

  2. Brawo Powodzenia

  3. A lista konfederacji?? Ktoś działa stronniczo ?

    • Nie działamy stronniczo. Opisaliśmy jasno i wyraźnie o zasadach na jakich publikowane są ankiety, oraz co ile dni. Wszelkie i synuacje są zbędne… Wystarczy czytać artykuł, a nie tylko komentować.

  4. A lista lewicy kiedy? Jutro jest spotkanie z jednym z kandydatów w Tarnowie – Jurkiem Woźniakiem. o 17.00 w na Piłsudskiego