Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko / Jarmark bożonarodzeniowy okiem kamery

Brzesko / Jarmark bożonarodzeniowy okiem kamery

Już w najbliższą sobotę 21 grudnia brzeski rynek wypełnią stoiska z bożonarodzeniowymi przysmakami. Nie braknie też wielu innych atrakcji. Rynek będzie rozbrzmiewał kolędami, mienił kolorowymi światełkami oraz wypełni stoiskami, na których będzie można kupić świąteczne ozdoby i prezenty dla najbliższych. Na brzeski rynek warto się wybrać już około godziny 15.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości być w tym czasie w Brzesku – może zobaczyć co dzieje się na brzeskim rynku za pośrednictwem kamery internetowej.

Pod koniec grudnia 2018 r. jedna z lokalnych firm zajmujących się świadczeniem usług internetowych uruchomiła kamerę internetową dzięki której możemy „na żywo” śledzić co dzieje się na płycie rynku. To oddolna inicjatywa firmy Climax. Kamera przesyła obraz w wysokiej rozdzielczości.

Kamera – brzeski rynek <==

Streaming jest od lat ciekawym sposobem na promocję atrakcji turystycznych, miast, miejsc atrakcyjnych krajobrazowo lub sposobem na podglądanie dzikiej przyrody. Podobne transmisje firma wdrożyła m.in. w Okocimiu, a także kilku kościołach na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego.

IB

https://www.facebook.com/informatorbrzeski/videos/777048932798350/