Don't Miss
Home » Felietony » Czy chcecie Grzegorza Wawrykę na burmistrza przez kolejne pięć lat?

Czy chcecie Grzegorza Wawrykę na burmistrza przez kolejne pięć lat?

Po dziesięciu latach rządzenia Grzegorza Wawryki wszyscy mamy już jakieś wyobrażenie i własne zdanie o sposobie i skuteczności pracy burmistrza Wawryki: o tempie rozwoju miasta i okolicznych sołectw, o skuteczności przyciągania inwestorów, tworzenia szans dla młodych aby tu właśnie zakładali rodziny i z naszą gminą planowali i budowali swoją przyszłość.

Jednym się taki sposób rządzenia bardzo podoba, inni mają zupełnie odmienne zdanie. I jedni i drudzy już za kilka miesięcy staną przed fundamentalnym pytaniem: czy chcą aby to właśnie Grzegorz Wawryka kierował dalej gminą i jej rozwojem przez następne pięć lat. Od wyboru jaki zostanie dokonany zależeć będzie jak gmina będzie się rozwijać i jaki będzie nasz poziom życia, czy młodzi będą widzieć tu swoją przyszłość, czy też będą podejmować decyzję o wyjeździe.

Na podsumowanie 10 lat rządów Grzegorza Wawryki, oraz na kilka miesięcy przed podjęciem wyborczej decyzji czy pozwolić mu rządzić kolejne pięć lat, mamy dla Państwa propozycję wyrażenia swojej opinii w sondzie.

Jest ona całkowicie anonimowa, a z każdego konta Google można zagłosować tylko jeden raz. Link do ankiety znajdziecie tutaj Wyniki opublikujemy niezwłocznie po zakończeniu głosowania czyli w sobotę 10 lutego – dokładnie w 10 rocznicę objęcia władzy przez Grzegorza Wawrykę.

brzesko.info.pl

Edit