Nie przegap
Strona główna » Kultura » Daria Reczek ze Szczepanowa w 10 edycji The Voive Of Poland!

Daria Reczek ze Szczepanowa w 10 edycji The Voive Of Poland!

Daria Reczek w The Voice of Poland

Daria Reczek w The Voice of Poland

Aktualizacja 9.11.2019 r. / Daria Reczek jest już jedną z 16 finalistek The Voice of Poland 10. Więcej informacji a artykule: Daria Reczek w pierwszym odcinku na żywo / The Voice of Poland 10 <==

W sobotę 7 września 2019 r. w TVP 2 wystartowała kolejna, dziesiąta już edycja programu The Voice of Poland. Miłą niespodzianką dla wielu osób była możliwość zobaczenia na scenie młodej utalentowanej mieszkanki Szczepanowa – Darii Reczek.  W trakcie przesłuchań Darię wspierali najbliżsi – rodzice, bracia oraz kuzynki i najbliższa rodzina.

Daria zaśpiewała piękny utwór „A thousand years” wykonywany przez Christinę Perri. „A Thousand Years” to wyzwanie, które wymaga prawdziwego talentu i wyjątkowej odwagi. Daria Raczek była pewna swoich możliwości. Jak jej poszło? Możecie to zobaczyć w materiale video poniżej.

Swoje pasje muzyczne Daria rozwija przy wsparciu najbliższych już od dzieciństwa. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w Bochni. Oprócz talentów wokalnych może również pochwalić się grą na skrzypcach. Swoje umiejętności wielokrotnie prezentowała podczas rozmaitych przeglądów muzycznych w regionie. Daria śpiewa także w chórze parafialnym działającym przy Bazylice Mniejszej w Szczepanowie.

– Kochani bardzo się cieszę, że mogę Was już oficjalnie poinformować o moim udziale w The Voice of Poland 10! Sam fakt zaśpiewania na tej scenie był dla mnie tak cudownym doświadczeniem, że aż nie potrafię wyrazić tego w słowach. Jestem ogromnie wdzięczna mojej rodzinie, za jej wsparcie, determinację i poświęcenie. Kocham Was najmocniej! No i oczywiście Tobie Ola.. Ty wiesz.. Dziękuję za wszystko, jesteś wspaniałym człowiekiem! – napisała Daria Reczek na swoim koncie facebookowym w sobotę wieczorem. 

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

Na scenie TVP2 w programie The Voice of Poland swoją karierę muzyczną rozpoczynali m.in.: Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Marta Gałuszewska, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Marcin Sójka oraz Michał Szczygieł.

Program The Voice of Poland możecie oglądać również w internecie po emisji odcinków w telewizji, muzyczne show jest dostępne na platformie vod.tvp.pl.

foto – FB Daria Reczek

IB / TVP

 

VIDEO

1 komentarz

  1. Jeden z najlepszych kandydatów na posła a zarazem właściwa osoba na właściwym miejscu.