Nie przegap
Strona główna » Kultura » Enej i Lanberry w finale XV Borzęckiego Święta Grzyba / 18 sierpnia 2019 r.

Enej i Lanberry w finale XV Borzęckiego Święta Grzyba / 18 sierpnia 2019 r.

Znamy już kolejne zespoły które zaprezentują się podczas XV Borzęckiego Święta Grzyba w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. Tym razem na scenie zagości mieszanka popu oraz muzyka z pogranicza folku, rocka, ska oraz punku.

Gwiazdą Wieczoru, która zaprezentuje się na Borzęcińskiej Scenie w trakcie Koncertowego Finału X Dni Gminy Borzęcin i XV Święta Grzyba będzie Zespół ENEJ. Zespół, wykonujący muzykę z pogranicza folku, rocka, ska oraz punku.

Na scenie zaprezentują się m.in.:

Niedziela – 18 sierpnia o godz. 18:30. – Lanberry

Lanberry – to powiew nowej energii na polskim rynku muzycznym. Oryginalny głos, świetna produkcja – to niewątpliwe atuty nowego albumu artystki.
Jak powiedział jeden z dziennikarzy muzycznych: „Lanberry na żywo brzmi jeszcze lepiej, niż w studyjnych nagraniach. Jej koncerty – to dynamiczna mieszanka popu i muzyki elektronicznej na najwyższym poziomie”.

Niedziela – 18 sierpnia o godz. 20:30 – ENEJ
Zespół ENEJ to formacja, znana z takich hitów jak: „Tak smakuje życie”, „Skrzydlate ręce”, „Dzisiaj będę ja”, „Symetryczno-liryczna”, „Zbudujemy dom”, „Kamień z napisem LOVE”, czy „Radio Hello”. Fanom dobrej muzyki specjalnie ich przedstawiać nie trzeba.

IB / fb:Janusz Kwaśniak