Don't Miss
Home » Region » „Ja Cię kręcę!” Ale konkurs!

„Ja Cię kręcę!” Ale konkurs!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych studentów i absolwentów do udziału w konkursie filmowym pod hasłem „Ja Cię kręcę…”. Zadaniem jego uczestników jest wykonanie krótkiego filmu promującego świętującą 20-lecie istnienia Uczelnię. Szczegóły zabawy zawarto w regulaminie, a laureaci mogą liczyć na cenne nagrody.

Zasady są bardzo proste. Chętni powinni nakręcić krótki, trwający maksymalnie 5 minut film promujący PWSZ w Tarnowie. Można to zrobić dowolną techniką, ważne, aby zapisać go w, określonych precyzyjnie w regulaminie, dopuszczalnych formatach.

– Druga edycja naszego konkursu jest wyjątkowa, ponieważ odbywa się w roku jubileuszowym. Zapraszam wszystkich do „kręcenia”, przygotowaliśmy bardzo cenne nagrody, liczymy na spory odzew – mówi organizatorka konkursu mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy, zastępca dyrektora Instytutu Administracyjno-Ekonomicznego PWSZ w Tarnowie.

Prace konkursowe nagrane na płytę CD lub DVD oraz kartę zgłoszeniową umieszczoną w zamkniętej kopercie i opatrzonej godłem (dopisek „Ja Cię kręcę…” II edycja), należy złożyć w Biurze Promocji PWSZ w Tarnowie (do Pani Moniki Greli, pokój 106A, w godzinach od 7.00 do 15.00) bądź przesłać na adres: Biuro Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów.

– Proszę pamiętać, że do prac należy dołączyć kartę zgłoszeniową (znaleźć ją można w regulaminie konkursu) zawierającą szereg danych. W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszystkie pytania – dodaje Barbara Partyńska-Brzegowy.

Prace należy nadsyłać do dnia 6 kwietnia 2018 r. włącznie. Uroczysta gala finałowa połączona z rozdaniem nagród odbędzie się dnia 14 maja w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

PWSZ