Don't Miss
Home » Kultura » Koncert „Muzyka w Dworze” „…a mogli mu farbki kupić?!”

Koncert „Muzyka w Dworze” „…a mogli mu farbki kupić?!”

Zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w Oddziale Muzeum Dwór w Dołędze. W sobotę, 14 grudnia przed dworską publicznością zaprezentuje się utalentowany skrzypek Przemysław Prucnal. Akompaniować mu będzie na fortepianie Marzena Stępniewska. Początek o godzinie 17:00.

Chciałbym przenieść Państwa w świat muzyki – od barokowej do współczesnej popularnej oraz pomóc w odcięciu się od codziennego zgiełku i pośpiechu, które przysłaniają to co piękne i wartościowe. Wykonywanie utworów, które będzie można usłyszeć, sprawia mi wielką radość. Są one przepełnione tkliwością, liryzmem ale tez energią i wirtuozerią, co postaram się przekazać najlepiej jak tylko potrafię i wierzę, że pomoże mi w tym artystyczny klimat Dworu w Dołędze i Państwa obecność. – reklamuje swój występ Przemysław Prucnal.

Przemysław Prucnal – uczeń Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie w klasie mgr Małgorzaty Szuby-Kmiecik również szkolący swój warsztat pod okiem wirtuoza skrzypiec – prof. Mariusza Patyry. Laureat konkursów skrzypcowych m. in. w ostatnim czasie V Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego – „Będę Wirtuozem”.

Współorganizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Szczurowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rezerwacja telefoniczna (tel. 14 671 54 14).

UWAGA! W dniu koncertu Oddział będzie nieczynny dla zwiedzających.

Grupa Azoty – Główny Partner Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Patroni medialni: Radio Kraków i RDN Małopolska

 (bch)