Don't Miss
Home » Kultura » Niezwykły koncert

Niezwykły koncert

DSC_3274Ci, którzy przyszli w piątkowy wieczór do klubu Azyl na pewno nie żałowali. Klub będący jednocześnie dyskoteką tym razem gościł zespół After Day, który zagrał bardzo dobry koncert. To w naszym mieście bardzo rzadki zwyczaj, aby zespoły rockowe koncertowały w mniejszych klubach muzycznych. Dodajmy zwyczaj bardzo rozpowszechniony w dużych miastach Polski i zagranicy. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć częściej w takich przedsięwzięciach.

Grupa After Day znajduje się w tej chwili u progu nowego etapu swojej kariery. Właśnie zakończyła się sesja nagraniowa w studiu i już pojawiają się piosenki, które zostały wyprodukowane przez znanego w polskim świecie muzycznym, bardzo cenionego producenta Leszka Łuszcza. Dwie piosenki w wykonaniu After Day już w tej chwili zostały skierowane do promocji. Są to covery przebojów Czerwonych Gitar i zespołu ABC, „Miasta i ludzie” oraz „Asfaltowe Łąki”.

Koncert zgromadził wielu słuchaczy w różnym wieku, którzy chcieli znowu zobaczyć na żywo zespół, który ostatnio omijał Brzesko. After Day przypomnieli się z dobrej strony i pokazali, że w tej chwili są już dojrzalszą grupą, której rzemiosło muzyczne brzmi coraz lepiej, a to co prezentują jest już profesjonalnym działaniem.

IB

Foto-Hajduk