Don't Miss
Home » Wiadomości » Nowy zarząd na trudny czas…

Nowy zarząd na trudny czas…

Logo_Kwartet_na_Przedgorzu(2)Zanim poszerzono skład obecnego zarządu, rezygnację złożyła skarbnik Joanna Adamska. Zatem, by skompletować 10-osobowy skład odbyło się głosowanie, w wyniku którego wybrano: Olgę Kwaśniak, Łukasza Wronę i Jarosława Sorysa (wszyscy z gminy Brzesko) oraz Marię Malinowską (gmina Dębno). Zgodnie z podjętą uchwałą ich kadencja rozpocznie się 1 sierpnia br.

W zarządzie pozostały następujące osoby: Piotr Kania (prezes) i Adam Kwaśniak (obaj z gminy Borzęcin), Marian Kurek (gmina Dębno), Katarzyna Pacewicz-Pyrek (gmina Brzesko), Ewa Mączka i Tadeusz Adamski (gmina Radłów).

Ponadto Zebranie Zarządu 28 maja dokonało wyboru Katarzyny Pacewicz-Pyrek na funkcję skarbnika Stowarzyszenia.

Niewątpliwie 10-osobowy zarząd, składający się z osób doświadczonych i aktywnie działających w swoim środowisku, pozwala mieć nadzieje, że lokalna strategia rozwoju przygotowywana pod kątem funkcjonowania w następnych latach spełni oczekiwania mieszkańców czterech gmin z obszaru „Kwartetu” i wysoko zostanie oceniona przez komisję wybierającą LGD do realizacji zadań w okresie programowania obejmującego lata 2014-2020. Stowarzyszenie czeka bowiem trudny czas i sporo pracy…

KNP

One comment

  1. Całe szczęście że nie wybrano Pasierba i Ojczyka tych lawirantów i nierobów.