Don't Miss
Home » Kultura » Ostatnie wolne miejsca na koncert Michał Wiśniewski – Akustycznie w Brzesku! / 23 marca 2019 r.

Ostatnie wolne miejsca na koncert Michał Wiśniewski – Akustycznie w Brzesku! / 23 marca 2019 r.

W sobotę 23 marca 2019 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego odbędzie się koncert Michała Wiśniewskiego „Akustycznie – A NIECH GADAJĄ – MICHAŁ WIŚNIEWSKI 30 LAT NA SCENIE”. Warto się pośpieszyć – biletów na to wydarzenie jest coraz mniej. 

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne. Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. „A Niech Gadają” to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości.

Dla fanów przygotowano kilka niespodzianek: w zależności od typu biletów będzie można zrobić sobie wspólnego zdjęcia po koncercie i otrzymać pamiątkową pocztówkę z autografem artysty. Z kolei w ramach biletów sponsorskich fani będą mogli wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem oraz otrzymają najnowszą płytę CD z dedykacją Michała Wiśniewskiego.

Bilety dostępne są w kasie MOK, można je nabyć również przez internet na kupbilecik.pl <== 

Informacje dodatkowe oraz rezerwacje grupowe pod nr tel. 694 024 832 lub 18 442 02 40.

IB / Ich Troje