Don't Miss
Home » Wiadomości » Skrytka z narkotykami w ogrodzie

Skrytka z narkotykami w ogrodzie

1,5 kilograma marihuany zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego brzeskiej jednostki. Narkotyki ukryte były na terenie ogrodu jednej z posesji w powiecie brzeskim. Zatrzymany w tej sprawie 28-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci walcząc z przestępczością narkotykową po raz kolejny uderzyli w środowisko trudniące się tym nielegalnym procederem. Zatrzymanie 28-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który posiadał znaczne ilości narkotyków to efekt pracy funkcjonariuszy operacyjnych. To oni rozpracowując środowisko przestępcze dotarli do jednej z posesji położonej na terenie powiatu brzeskiego.

Kilka dni temu, policjanci w ogrodzie znaleźli spore ilości środków odurzających. Większość narkotyków ukryta była w zakopanej w ziemi rurze, służącej zatrzymanemu jako skrytka. Część z nich schowana była pomiędzy składowanym w ogrodzie drewnem. W sumie śledczy zabezpieczyli 1,5 kilograma marihuany, której czarnorynkowa wartość sięga ponad 600 tysięcy złotych.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzesko

3 komentarze

  1. Grzegorz Wódka

    600 tysięcy? ? Skąd wy te ceny bierzecie ? widać właśnie jak jaka jest rzetelność takiego artykułu ? …..