Don't Miss
Home » Wiadomości » Szczurowa / Gminne inwestycje w toku

Szczurowa / Gminne inwestycje w toku

Okres wakacyjny to czas intensywnych prac inwestycyjnych w Gminie Szczurowa. Oto relacja z kilku z nich.

Dom Ludowy w Zaborowie w trakcie prac remontowych

Prowadzone są intensywne prace budowlane w Domu Ludowym w Zaborowie. Kompleksowej modernizacji została poddana kuchnia wraz z zapleczem, chłodnia, mała sala na piętrze, toalety oraz klatka schodowa wewnątrz budynku. Ponadto zakupione zostanie nowe wyposażenie oraz meble kuchenne w zabudowie. Wartość realizowanych prac wynosi 291 510,58 zł. Zadanie jest dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020.

Galeria zdjęć <==

Trwa rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich

W budynku Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich prowadzone są prace których zakres polega na rozbudowie istniejącego budynku o klatkę schodową wraz ze zmianą sposobu użytkowania istniejącego poddasza na sale dydaktyczne i sanitariaty dla uczniów oraz wykonanie wszelkich prac towarzyszących. Wykonawcą wyłonionym w drodze procedury przetargowej jest P.P.H.U. PORĘBSKI z Chełmca. Wartość prowadzonych prac wynosi 760 603,33 zł.

Galeria zdjęć <==

Remiza OSP w Kwikowie w rozbudowie

Rozpoczęły się prace budowlane przy rozbudowie remizy OSP w Kwikowie. Przedmiotowe zadanie obejmuje rozbudowę, termomodernizację całego budynku, remont dachu, częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz roboty wewnątrz strażnicy. W ramach prac wykonany zostanie również nowy monitoring oraz zagospodarowane zostanie otoczenie budynku. Wykonawcą wyłonionym w procedurze przetargowej jest Firma Handlowo – Usługowa EL- BUD Leszek Wójcik. Koszt tego zadania wynosi 906 795,05 zł i jest w 75% współfinansowany w ramach dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020.

Galeria zdjęć <==

 

szczurowa.pl

 

PLAKAT