Don't Miss
Home » Kultura » Teatralny Dzień Kobiet w Sterkowcu

Teatralny Dzień Kobiet w Sterkowcu

DSCF2476W sobotę 9 marca na deskach sceny w Domu Kultury w Sterkowcu z okazji Dnia Kobiet wystawiony został monodram “Kolega Mela Gibsona”. Blisko 100 osób spędziło ten wieczór oglądając historię życia Feliksa Rzepki – opowiedzianą przez Jerzego Pala – aktora Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.

Komediowy tekst autorstwa Tomasza Jachimka, opowiadający o cieniach i blaskach aktorskiego fachu spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Z pomysłu na wieczór z komedią skorzystały nie tylko panie, ale także i panowie.

Oprócz mieszkańców Sterkowca obecne były panie z kół gospodyń w Jadownikach oraz w Mokrzyskach, a także mieszkańcy z różnych stron Gminy Brzesko. Po spektaklu był czas na wspólne zdjęcie z Jerzym Palem oraz skosztowanie słodkich wypieków.

Impreza została zorganizowana przy wsparciu organizacyjnym p. Doroty Karaś oraz członków klubu sportowego “Błękitni Sterkowiec”. Organizatorem spotkania był Krzysztof Bogusz – radny Rady Miejskiej w Brzesku, a na co dzień pracownik Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.

sterkowiec.pl