Don't Miss
Home » Kultura » Wieczór z disco polo podczas XV Borzęckiego Święta Grzyba / 17 sierpnia 2019 r.

Wieczór z disco polo podczas XV Borzęckiego Święta Grzyba / 17 sierpnia 2019 r.

Znamy już kolejne zespoły które zaprezentują się podczas XV Borzęckiego Święta Grzyba w sobotę 17 sierpnia 2019 r. Tym razem na scenie królowała będzie muzyka disco polo oraz dance.

Na scenie zaprezentują się m.in.:

Sobota, 17 sierpnia br., godz. 19:00. – ELLIXIR 

Pierwszym wykonawcą, który zaprezentuje się na scenie będzie Zespół ELLIXIR – formacja młodych i pełnych energii ludzi z Płocka. ELLIXIR może pochwalić się obecnością na największych festiwalach oraz galach Polskiej Muzyki Tanecznej Disco Polo.

Sobota 17 sierpnia br. o godz. 19:45 – Shantel 

Kolejną formacją disco polo, która zaprezentuje się na scenie podczas drugiego dnia X Dni Gminy Borzęcin jest zespół Shantel. Zespół powstał w 2012 roku z inicjatywy Konrada Kulczyńskiego. W swojej dyskografii ma debiutancki album i liczne przeboje, w tym m.in.: „A ty daj”, „Dziewczyna z mych snów”, „Czasem warto”, „Może ze mną zatańczysz” czy „Bo jesteś naj”. Singiel „Może ze mną zatańczysz” został wyróżniony przyznaniem dwukrotnej platynowej płyty w 2017 roku. 

Muzyka disco polo oraz dance od kilku lat regularnie gości na scenie w Borzęcinie podczas imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Cieszy się również sporą popularnością gromadząc zawsze kilkunastotysięczną publiczność.  

– W drugim dniu Koncertowego Finału X Dni Gminy Borzęcin na scenie królować będzie muzyka disco polo i dance – pisze na swoim profilu facebookowym Janusz Kwaśniak wójt Gminy Borzęcin. 

Czekamy na prezentację kolejnych zespołów.

IB