Don't Miss
Home » Wiadomości » LGD „Kwartet na Przedgórzu” zaprasza na szkolenia!

LGD „Kwartet na Przedgórzu” zaprasza na szkolenia!

JAK ZDOBYĆ POMOC NA PODEJMOWANIE LUB ROZWIJANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ?

Wszystkich, którzy planują założyć własną firmę lub rozwinąć już działającą, zapraszamy na szkolenia dotyczące możliwości otrzymania pomocy finansowej. Podejmujący działalność gospodarczą mogą ubiegać się o 50 000 lub 70 000 zł, natomiast w najbliższych naborach maksymalna kwota na rozwój funkcjonującej firmy to refundacja połowy kosztów projektu, nie większa jednak niż 170 000 zł. Szkolenia dla zainteresowanych odbędą się 26 i 27 lutego, natomiast nabory planuje się przeprowadzić w marcu br.

Szkolenia organizujemy we wszystkich gminach wchodzących w skład „Kwartetu”. We wtorek, 26 lutego, zapraszamy od godziny 10.00 do Biblioteki w Radłowie, a od 16.00 do Urzędu Gminy Dębno w Woli Dębińskiej. Natomiast w środę, 27 lutego, szkolenie odbędzie się od godz. 10.00 w Powiatowym Centrum Edukacji (ul. Piastowska 2 B) oraz od godz. 15.00 w siedzibie LGD – Waryś 327 A.

Ekspert i pracownicy Biura LGD „Kwartet na Przedgórzu” udzielą niezbędnych informacji o warunkach ubiegania się o dofinansowanie oraz o procedurze udzielania wsparcia, a także wyjaśnią jak interpretować kryteria oceny i wyboru wniosków. Jednocześnie przypominamy, że pracownicy LGD udzielają indywidualnego doradztwa dotyczącego składania wniosków codziennie w siedzibie Stowarzyszenia – Waryś 327 A.

Zapraszamy!

KNP