Nie przegap
Strona główna » Kultura » Brzesko. Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei zaprasza na koncert

Brzesko. Schola Dziecięca Ziarenka Nadziei zaprasza na koncert

 
plakatParafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku, Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS i Miejski ośrodek Kultury, zapraszają na koncert pt. SZUKAM CIEBIE… będący wyrazem wdzięczności Dobrodziejom, którzy wsparli wakacyjny wyjazd dzieci oraz podsumowaniem letnich warsztatów muzycznych Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei. Koncert będzie też wydarzeniem promującym nową płytę zespołu.
Wszystkich Państwa zapraszamy do Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku, w niedzielę 15 listopada 2015 r. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny. 
 
Informator Brzeski patronuje temu wydarzeniu.
 
Kilka słów o płycie.
 
SZUKAM CIEBIE… – to tytuł najnowszej płyty nagranej przez Parafialną Scholę Dziecięcą Ziarenka Nadziei. Każdego roku podczas wakacji, dzieci wyjeżdżają na letnie warsztaty muzyczne, na których przygotowują konkretny materiał muzyczny. Na płycie znajduje się siedemnaście utworów. Zaznaczyć trzeba, iż pod względem ilości nagranego materiału to najobszerniejszy krążek zespołu. Warto podkreślić, iż produkt, jakim jest nowa płyta Scholi jest zupełnie nieszablonowy, bo w całości stworzony przez Ziarenka.  I nie chodzi tu tylko o stronę wokalną. Wszystkie teksty i rysunki zamieszczone w dołączonej do płyty książeczce o objętości 24 stron to odręczne prace dzieci. Płyta do nabycia w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku od niedzieli 15 listopada.
Więcej informacji o płycie na www.ziarenka-nadziei.pl
Zapraszamy.
IB