Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Brzesko. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku otrzymali informację dotyczącą zaginięcia 19-letniej mieszkanki tego powiatu. Samowolne oddalenie się kobiety z miejsca zamieszkania z uwagi na jej stan zdrowia stanowić mogło realne zagrożenie dla jej życia.   

Niepokojące zgłoszenie o zaginięciu kobiety dotarło do dyżurnego brzeskiej jednostki wczoraj (15.09) przed godziną 20.00. Rodzina, która zaalarmowała Policję, była pełna obaw o zdrowie i życie 19-latki. Istniało duże przypuszczenie, że kobieta potrzebuje pilnej pomocy (z uwagi na problemy zdrowotne). Z uwagi na realną obawę zagrożenia życia i zdrowia kobiety, sprawa potraktowana została priorytetowo. Dyżurny natychmiast wysłał wszystkie patrole w miejsce zamieszkania zaginionej (gmina Czchów). Policjanci wsparci strażakami oraz przez przewodnika psa tropiącego, nie zwlekając rozpoczęli poszukiwania. W trakcie prowadzonych działań policjantom udało nawiązać się kontakt telefoniczny z zaginioną, która oświadczyła, że przebywa na terenie Nowego Sącza. Policjanci biorący udział w działaniach poszukiwawczych niezwłocznie nawiązali kontakt  z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, który skierował funkcjonariuszy w miejsce, gdzie jak wcześniej ustalono mogła przebywać zaginiona. Policjanci z Nowego Sącza bardzo szybko dotarli we wskazywane miejsce, gdzie odnaleźli zaginioną, która oświadczyła policjantom, że czuje się dobrze. Zaginiona nie wymagała hospitalizacji i została przekazana członkom rodziny.

kpp

One comment

  1. Śmiech na sali. 🙂
    Policja Brzeska chwali się, że niezwłocznie podjęła standardowe działania. Cała Polska zadziwiona kreatywnością i niestandardowym działaniem naszych stróżów.
    Z tego wpisu i swoich przełożonych, którzy go akceptowali śmieją się chyba wszyscy. Pewnie też i inteligentniejsi policjanci choć ci chyba przez łzy.
    Następny odcinek to pewnie będzie niepokojące zgłoszenie do dyżurnego np. zderzeniu samochodów na drodze głównej, gdzie niezwłocznie skieruje patrole, które po „trudnej penetracji” 🙂 (wszak droga miała pobocze) znaleźli pojazdy, które zarysowały lakier.